Ceļojumu apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana

Nav svarīgi, uz kuru kalnu dodies, svarīgi, kur apdrošinies!

No 10.01.2020. līdz 15.04.2020. iegādājies ceļojumu apdrošināšanas Ziemas sportu Zelta programmu ar 50% atlaidi.*

BALTA nodrošina:

Palīdzību jebkurā diennakts laikā, jebkurā vietā pa tālruni +371 67 500 174. Piezvani, un mēs organizēsim palīdzību! Tev nebūs jāuztraucas par neparedzētiem izdevumiem vai liekām formalitātēm — par to parūpēsies BALTA.

Bez pašriska un ar skaidriem nosacījumiem.

Evakuāciju no kalna ar helikopteru.

Medicīniskos un repatriācijas izdevumus līdz 100 000 EUR.

Trešai personai nejauši nodarītu zaudējumu atlīdzību civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas limita ietvaros.

Izdevumus par ski-pass jeb slēpošanas pases neizmantotajām dienām, ja nelaimes gadījuma vai saslimšanas dēļ vairs nevarēsi nodarboties ar sportu, kā arī ja slēpošanas trases būs slēgtas**. Kompensēsim līdz 40 EUR dienā.

Ziemas sporta inventāra nomu, ja tavs ziemas sporta inventārs tiek sabojāts, nozagts vai lidojuma laikā ir aizkavējies. Ja inventārs vai apģērbs ir bojāts negadījumā, līdzvērtīga inventāra vai apģērba iegāde vai apģērba ķīmiskā tīrīšana.

Daudzus citus riskus, lai tu būtu drošībā visās situācijās, piemēram, ceļojuma atcelšana, pārtraukšana, bagāžas apdrošināšana, naudas zādzība u. c.

* Piedāvājums ir spēkā no 10.01.2020. līdz 15.04.2020. un attiecas uz fiziskām personām, kas akcijas laikā BALTA filiāļu tīklā, kontaktu centrā, internetā vai pie BALTA sadarbības partneriem ir iegādājušās un apmaksājušas ceļojumu apdrošināšanas polises ar Ziemas sportu segumu.
** Slēgtu slēpošanas trašu riska apdrošināšana ir spēkā līdz 15.03.2020.

Lai Tavā ceļojumā neaizmirstams ir tikai pozitīvais, izvēlies
ceļojumu apdrošināšanas programmu atbilstoši sava ceļojuma mērķim:

 • Standarta
  Izvēlies kādu no standarta programmām, ja plāno mierīgu atpūtu pie jūras vai meklēsi piedzīvojumus, nodarbojoties ar niršanu vai raftingu. Platīna programmas ietvaros Tu saņemsi atlīdzību par medicīniskajiem izdevumiem gan ārvalstīs, gan Latvijā, atlīdzību par naudas vai bagāžas zādzību, tulkošanas pakalpojumiem, reisa atcelšanu dabas stihiju dēļ, vietas atteikumu lidmašīnā un pat aizvietojošo transportu, ja Tavs reiss kavējas, bet Tev ir jāpaspēj uz kruīzu vai kādu citu svarīgu pasākumu.
 • Ziemas sporta
  Ziemas sporta programma būs pareizā izvēle, ja ceļojuma laikā plāno nodarboties ar kalnu slēpošanu, snovbordu, hokeju , biatlonu ātrslidošanu, daiļslidošanu, šorttreku vai braukt ar sniega motociklu. Zelta programmas ietvaros segsim zaudējumus arī tad, ja atkušņa vai sniegputeņa dēļ slēpošanas trase būs slēgta.
 • Ekstrēmā sporta
  Šī apdrošināšanas programma ir kā radīta Tev, ja esi ekstrēmo sporta veidu cienītājs(-a) un ceļojuma laikā plāno sērfot ar pūķi, skriet maratonu, nodarboties ar autosportu, cīņas sportu vai citām īpaši paaugstināta riska sporta aktivitātēm. Iegādājoties papildu segumu, būsi pasargāts arī sacensību laikā.
 • Studentu
  Plāno studēt ārzemēs? Izvēlies studentu programmu. Tās ietvaros būs apdrošināta arī Tava civiltiesiskā atbildība, dokumenti, bagāža un nelaimes gadījumu risks.
 • Senioru
  Ja esi ceļotājs, kas vecāks par 75 gadiem, izvēlies kādu no senioru programmām vai ceļojumā ar lidmašīnu – Senioru (avio). Programmas ietvaros atlīdzināsim zaudējumus arī par bagāžas sabojāšanu vai nozaudēšanu, lidojuma aizkavēšanos, ceļojuma dokumentu atjaunošanu u. c.

Lai ceļojuma laikā Tev nebūtu jāraizējas par to, kas notiek Tavās mājās, iekļauj ceļojumu apdrošināšanas polisē arī īpašuma un mantas apdrošināšanu.

Prombūtnes laikā Tavs mājoklis būs pasargāts no zaudējumiem, kurus var radīt ugunsnelaimes, šķidruma vai tvaika noplūde, nadzīgi zagļi u. c. Atlīdzināsim zaudējumus arī Tavam kaimiņam, ja Tavā dzīvoklī plīsušais ūdensvads būs bojājis kaimiņa mājokli. 

BALTA iesaka – neaizmirsti arī par EVAK!

Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) sniedz Latvijas iedzīvotājiem iespējas saņemt valsts garantēto neatliekamo medicīnisko palīdzību Eiropas Savienības dalībvalstīs, Norvēģijā, Lihtenšteinā, Īslandē un Šveices Konfederācijā, maksājot attiecīgajā valstī noteikto pacienta iemaksu. Ja Tev ir EVAK, tad izdevumus par pacienta iemaksu kompensēs BALTA.

EVAK bez maksas vari saņemt, personīgi ierodoties Veselības norēķinu centra centrālajā birojā (Rīgā, Cēsu ielā 31 k-3, 6. ieeja) vai kādā no teritoriālajām nodaļām. Pirms medicīniskās palīdzības saņemšanas uzrādi šo karti attiecīgajā medicīnas iestādē.

Uzzini vairāk par EVAK šeit


Ceļojumu apdrošināšanas polises noteikumi

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv