Covid-19 apdrošināšana

Covid-19 apdrošināšana – atbilde patiesām rūpēm par darbiniekiem!

Neilgā laikā vīrusa saslimšana Covid-19 ir pilnībā izmainījusi mūsu dzīvi, radot virkni izaicinājumu ikvienam – drošība un stabilitāte ir kļuvusi par galveno prioritāti. Arī uzņēmumi ir lielu izaicinājumu priekšā – gan ekonomisku, gan cilvēcīgu. Atbalsts darbiniekiem vēl nekad nav bijis tiks nozīmīgs kā šobrīd.


Kas ir Covid-19?

Covid-19 ir SARS-CoV vīrusa izraisīta saslimšana, kas ir nopietnākā pasaulē pēdējo 100 gadu laikā. Šobrīd pandēmija skārusi visas pasaules valstis, kuras ieviesušas būtiskus ierobežojumus cīņai ar saslimšanu. Līdz ar pakāpenisku valstiski noteiktu ierobežojumu atcelšanu, atbildība par darba vides epidemioloģisko un sociālo drošību vairāk nonāks uz darba devēju pleciem.


Kas ir Covid-19 apdrošināšana?

Covid-19 apdrošināšana ir apdrošināšanas sabiedrības BALTA izstrādāts nelaimes gadījumu apdrošināšanas pakalpojums uzņēmumiem kā atbalsta instruments ar mērķi nodrošināt papildu drošību un aizsardzību darbiniekiem aktīvajā Covid-19 vīrusa izplatības laikā.

Apdrošināšanas segums stājas spēkā, ja apdrošinātajai personai diagnosticēta Covid-19 saslimšana, kura ārstēta diennakts stacionārā vismaz sešas dienas secīgi.


Apdrošināšanas atlīdzība

Apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta par katru stacionārā pavadīto dienu, sākot no sestās dienas, kā arī papildu vienreizēja izmaksa Covid-19 saslimšanas riska apdrošinājuma summas pilnā apmērā no 1 000 līdz 6 000, ņemot vērā izvēlēto apdrošināšanas segumu un tā nosacījumus.


Kaspars Jansons, Citadeles valdes loceklis

“Darba devējiem šobrīd īpaši svarīgi rūpēties par savu darbinieku labsajūtu un drošību, tāpēc katrs meklē labāko risinājumu atbalsta sniegšanai. Citadele pastiprināti rūpējas par saviem darbiniekiem, nodrošinot ne vien atbilstošus aizsarglīdzekļus, ko esam ieviesuši jau pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas, bet arī kā pirmie Latvijā papildus sarūpējot Covid-19 apdrošināšanu ārstēšanās izdevumu segšanai, ja šāda nepieciešamība radīsies.”

Vitis Nolbergs - UADBB Aon Baltic Latvijas filiāles vadītājs

“Aon vienmēr ir bijis sociāli atbildīgs un par saviem darbiniekiem domājošs darba devējs, nodrošinot darbiniekus ne tikai ar veselības, nelaimes gadījumu un dzīvības apdrošināšanas polisēm, bet arī meklējot risinājumus nestandarta situācijās, lai darbinieki būtu maksimāli pasargāti ne tikai darba laikā, bet arī ārpus tā. Tamdēļ likumsakarīgi, ka Aon ne tikai piedalījās BALTA Covid-19 apdrošināšanas produkta izstrādē, bet arī uzreiz iegādājās šo apdrošināšanas produktu saviem darbiniekiem.”

Andis Mizišs, Finger Film Production valdes loceklis

“Lai arī cik banāli tas neskanētu, bet veselība ir starp tām nedaudzajām vērtībām, kuru nevar nopirkt par naudu. Tiesa, nauda ļoti noder veselības labošanai un dažkārt bez naudas (lielas naudas) tas nav iespējams. Tieši tāpēc ir radīts sirdsmiers vārdā “apdrošināšana”. Sevišķi jau šajā laikā, kad neviens īsti nezina, kā Covid-19 uzvedīsies nākamajos mēnešos. Jā, apdrošināšana nepasargā no slimības, bet tā var būtiski atvieglot no nevajadzīgām raizēm, kad visi spēki jāvelta cīņai par izveseļošanos.”

Baltic International Bank Personāla vadības pārvaldes vadītāja Inga Auziņa:

“Nenoliedzami, viens no pēdējā laika lielākajiem izaicinājumiem un vienlaikus arī prioritātēm mums, līdzīgi kā daudziem uzņēmumiem Latvijā, bijušas rūpes par saviem darbiniekiem saistībā ar Covid-19.
Līdzās distances normām, dezinfekcijai, attālinātajam darbam, tehnoloģiskajām iespējām un citiem faktoriem, ko esam nodrošinājuši Baltic International Bank darbiniekiem, esam apguvuši veidu, kā sadzīvot ar šo “nezināmo” faktoru. Apdrošināšana tieši Covid-19 saslimšanas gadījumā ir būtiska iespēja parūpēties par darbiniekiem un nodrošināt nepieciešamo atbalstu vajadzības gadījumā, un šādu iespēju kā darba devējs uzskatām par ļoti svarīgu.
Šī apdrošināšana ir papildu drošība jaunajos apstākļos, kādos mums vēl kādu laiku nāksies dzīvot un kam pielāgoties.”

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.