Pētījums: BALTA ceturto reizi atzīta par labāko darba devēju Baltijā

21.02.2019

Latvijas vadošā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) ceturto gadu pēc kārtas pētījumā “Aon Best Employers” atzīta par vienu no labākajām darba vietām Baltijā.

Pētījumā “Aon Best Employers” tradicionāli tiek noskaidroti labākie darba devēji Baltijā, apkopojot un salīdzinot uzņēmumu datus par to darbinieku iesaistes līmeni. Apdrošināšanas sabiedrībai BALTA šis rādītājs pēdējos četros gados pakāpeniski pieaudzis, 2018. gadā sasniedzot augsto 81% atzīmi. Salīdzinājumam – Baltijas valstīs vidējais darbinieku iesaistes līmenis pēdējo sešu gadu laikā bijis nedaudz virs 50%.

“Saņemot Baltijas labākā darba devēja apbalvojumu jau ceturto gadu pēc kārtas, varētu domāt, ka tas mums kļuvis par pašsaprotamu notikumu. Tomēr darba tirgus ir ļoti dinamisks, un līdz ar to mainās arī darbinieku prasības pret savu darbavietu. Tāpēc šis novērtējums ir apliecinājums tam, ka mēs esam uz pareizā ceļa rūpēs par mūsu komandu. BALTA ir apdrošināšanas tirgus līderis, un tas nebūtu iespējams bez nozarē labākās komandas. To apzinoties, darbinieki un atbilstošas darba vides nodrošināšana ir mūsu būtiskākā prioritāte,” norāda Īans Kenedijs, BALTA valdes priekšsēdētājs.

BALTA komanda apvieno teju 600 darbinieku uzņēmuma 42 filiālēs, klientu apkalpošanas centros un pārdošanas punktos visā Latvijā. Labākā darba devēja apbalvojums papildina atzinību klāstu, ko uzņēmums saņēmis 2018. gadā: BALTA saņēmusi augsto zelta kategoriju Latvijas uzņēmumu “Ilgtspējas indeksā”, ieguvusi ģimenei draudzīga komersanta statusu, atzīta par Latvijā mīlētāko apdrošināšanas zīmolu, kā arī 16. reizi LETA un SKDS aptaujā atzīta par godīgāko apdrošinātāju.

„Aon Best Employers” pētījums pasaulē tiek veikts vairāk nekā divdesmit gadu, savukārt Baltijas valstīs – septīto. Tas dod iespēju salīdzināt dažādu nozaru un atšķirīga lieluma organizācijas. Pētījums tiek veikts, aptaujājot visu iesaistīto organizāciju darbiniekus un augstākā līmeņa vadītājus, bet par gada labākajiem darba devējiem kļūst tie, kas spēj efektīvi vadīt pētījumā mērāmos stiprai organizācijas darbībai svarīgos faktorus.

Par apdrošināšanas sabiedrību BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. 2018. gada pirmajos deviņos mēnešos uzņēmuma parakstīto prēmiju apjoms bija 78,7 miljoni eiro. Latvijas iedzīvotāji 16 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU grupā, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2018. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU grupas neto peļņa sasniedza 918,4 miljonus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:
Līna Lisnere
AAS BALTA
komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 40 10 41
E-pasts: lina.lisnere@balta.lv

Nadīna Erdmane
Deep White
projektu vadītāja
Tel.: +371 26 20 16 66
E-pasts: nadina@deepwhite.lv

 

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Лиснере
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.lisnere@balta.lv