Pētījums: BALTA jau otro gadu atzīta par vienu no labākajām darba vietām Baltijā

21.10.2016

Latvijas lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) jau otro gadu AON Hewitt organizētajā pētījumā atzīta par vienu no labākajām darba vietām Baltijā.

 

AON Hewitt pētījums „Aon Best Employers” tiek organizēts jau piekto gadu, un tā mērķis ir noskaidrot labākos darba devējus Baltijā, balstoties uz darbinieku iesaistes līmeņa izvērtējumu. Lai gan kopējie pētījuma rezultāti liecina, ka darbinieku iesaistes līmenim pasaulē ir tendence samazināties, Baltijas valstīs pēdējo piecu gadu laikā šis rādītājs uzrādījis pozitīvu tendenci, sasniedzot 49% atzīmi. Apdrošināšanas sabiedrībai BALTA Labākā darba devēja tituls Baltijā piešķirts jau otro gadu. Jānorāda, ka līdz šim AON uzņēmumu aptaujā jau piedalījušās 169 organizācijas no Baltijas valstīm.

 

BALTA valdes priekšsēdētājs Bogdans Benčaks: „Vienota vīzija, kopīgas vērtības un spēcīga ticība mērķim ir galvenie priekšnosacījumi, lai radītu vidi, kurā darbinieki jūtas iesaistīti un uzņēmums var attīstīties. BALTA ir unikāls uzņēmums daudzās šī vārda nozīmēs. Mēs apvienojam inovatīvu pieredzi ar spēcīgām tradīcijām Latvijas apdrošināšanas tirgū. Mūsu komandā ir pārstāvētas visas ekonomiski aktīvās paaudzes, jo esam pārliecināti, ka atšķirīgas pieredzes un pasaules redzējums ir virzītājspēks ceļā uz mērķiem. Mēs kā komanda viens otru iedvesmojam jaunām un inovatīvām idejām un ticam, ka domu brīvība ir daļa no panākumu atslēgas.”

 

„BALTA savā komandā apvieno profesionālus, zinošus, ieinteresētus un atraktīvus cilvēkus, kuri kopā veido ne vien lielisku klientu pieredzi, bet arī iedvesmo viens otru sasniegt vairāk. Mēs darbā pavadām lielu daļu dzīves, un ir ļoti patīkami strādāt plecu pie pleca ar jomas ekspertiem. Katru dienu droši paļaujamies viens uz otra atbalstu, jo BALTA valda atvērta atmosfēra. Mēs droši jautājam viens otra viedokli, neliedzam padomu, pārrunājam un diskutējam par jaunām idejām un ikdienas izaicinājumiem, ” norāda BALTA personāla direktore Viktorija Puzo.

 

„Aon Best Employers” pētījums pasaulē tiek veikts vairāk nekā divdesmit gadu un piekto gadu - Baltijas valstīs. Tas dod iespēju salīdzināt dažādu nozaru un atšķirīga lieluma organizācijas. Pētījums tiek veikts, aptaujājot visu iesaistīto organizāciju darbiniekus un augstākā līmeņa vadītājus, bet par gada labākajiem darba devējiem kļūst tie, kas spēj efektīvi vadīt pētījumā mērāmos stiprai organizācijas darbībai svarīgos faktorus. Līdz šim brīdim pētījumā ir piedalījušās 169 Baltijas valstīs aktīvas organizācijas, kas pārstāv dažādas nozares.

 

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 13 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2014.gadā PZU GRUPA apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,95 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

 

Papildu informācija:

 

Juta Šteinerte
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 456 444
E-pasts: juta.steinerte@balta.lv

Arita Krūze
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības” projektu vadītāja
Tel.:+371 28 337 073
E-pasts: arita.kruze@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv