BALTA iegūst zelta kategoriju Ilgtspējas indeksā un saņem statusu “Ģimenei draudzīgs komersants”

10.06.2016

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) stratēģiskā vadības instrumenta Ilgtspējas indekss izvērtējumā par sniegumu korporatīvās sociālās atbildības jomā 2015. gadā saņēmusi zelta kategoriju, kas ir līdz šim augstākais apbalvojums Latvijas apdrošinātāju vidū. Vērtējot uzņēmuma ieguldījumu ģimenisko vērtību nostiprināšanā, Labklājības ministrija apdrošināšanas sabiedrībai BALTA piešķīrusi statusu “Ģimenei draudzīgs komersants”.

 

Bogdans Benčaks (Bogdan Benczak), apdrošināšanas sabiedrības BALTA valdes priekšsēdētājs: “Apdrošināšanas sabiedrība BALTA ir Latvijas apdrošināšanas tirgus līderis, un būt sociāli atbildīgiem sabiedrības priekšā ir mūsu pienākums, daļa no mūsu biznesa stratēģijas. Esam pārliecināti, ka veiksmīga uzņēmējdarbība ir iespējama tikai tad, ja tā vienlaikus ir arī atbildīga attiecībā pret visām iesaistītajām pusēm – darbiniekiem, klientiem, sadarbības partneriem, sabiedrību un apkārtējo vidi. Esam apņēmības pilni turpināt iesākto un sasniegt arvien jaunas virsotnes.”

 

Lai veicinātu ģimenisko vērtību nostiprināšanos sabiedrībā un uzlabotu ģimeņu dzīves un darba vidi, Labklājības ministrija jau vairākus gadus, balstoties uz Ilgtspējas indeksa rezultātiem, vērtē uzņēmumus, piešķirot tiem Ģimenei draudzīga komersanta statusu. Pirmo reizi statuss “Ģimenei draudzīgs komersants” piešķirts arī BALTA. Šogad šis statuss piešķirts 24 uzņēmumiem, un BALTA ir vienīgais apdrošināšanas uzņēmums, kas var lepoties ar šādu apbalvojumu.

 

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas nodrošina starptautiskām prasībām atbilstošu uzņēmuma snieguma novērtējumu tādos aspektos kā uzņēmuma stratēģiskā plānošana, tirgus attiecības, darba vide, sabiedrība un apkārtējā vide, piešķirot uzņēmumam bronzas, sudraba, zelta vai platīna kategoriju, balstoties uz sasniegtajiem rezultātiem. Šogad Ilgtspējas indeksā bronzas kategorijai kvalificējās 11 uzņēmumi, sudraba – 20, zelta – 17, platīna – četri. Ilgtspējas indekss Latvijā tiek īstenots kopš 2010.gada, un šīs iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS).

 

Papildu informācija:

 

Juta Šteinerte

BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja

Tel.: +371 26 456 444

E-pasts: juta.steinerte@balta.lv

 

Arita Krūze

„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības” projektu vadītāja

Tel.:+371 28 337 073

E-pasts: arita.kruze@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv