BALTA otro gadu kļuvusi par labāko darba devēju apdrošināšanas sektorā Latvijā

07.03.2016

Interneta personāla atlases uzņēmuma „CV-Online Latvia” ik gadu veiktajā aptaujā „TOP darba devējs” apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) jau otro gadu pēc kārtas tika atzīta par labāko darba devēju apdrošināšanas sektorā Latvijā. Salīdzinot ar pagājušā gada aptaujas rezultātiem, BALTA kopējā topā ir pakāpusies uz augšu par 14 vietām, iekļūstot TOP 30 labāko darba devēju sarakstā.

„Mums ir liels gods jau otro gadu pēc kārtas tikt atzītiem par labāko darba devēju apdrošināšanas sektorā Latvijā. Īpaši iepriecināti esam arī par faktu, ka ik gadu mūsu pozīcija, skatoties uz visu topu kopumā, arvien uzlabojas. Ja pagājušajā gadā mēs kopumā ierindojāmies starp Top 40 labākajiem darba devējiem, tad šogad esam iekļuvuši jau Top 30. Šāda atzinība mums ir īpaši būtiska, jo mūsu uzņēmuma galvenais mērķis un uzdevumi ir vērsti uz lielisku sadarbību gan kolēģu starpā, gan arī darbinieku un klientu starpā. Būt nepārtrauktā attīstībā, pilnveidojot uzņēmuma darbību un darbinieku labsajūtu, ir īpaši svarīgi, jo tikai laimīgi un apmierināti darbinieki spēs sniegt izcilu servisu mūsu klientiem,” stāsta BALTA valdes priekšsēdētājs Bogdans Benčaks.

Tāpat B. Benčaks piebilst, ka BALTA galvenās vērtības ir rīkoties efektīvi, būt godīgiem pret klientiem un saviem darbiniekiem, kā arī veicināt inovācijas. „Atbilstoši uzņēmuma vērtībām 2015.gadā mēs izstrādājām jaunu sludinājumu konceptu. Sludinājumu mērķis bija parādīt, ka apdrošināšana nav sausa un garlaicīga nozare. Tieši otrādi – darbs apdrošināšanā ir dinamisks, interesants un patiesībā pat radošs. Proti, mums ne vien jāsniedz izcils klientu serviss un jābūt līdzās klientiem grūtos brīžos, bet arī jāspēj paredzēt klientu vēlmes un vajadzības nākotnē, piemēram, piedāvājot arvien jaunus apdrošināšanas pakalpojumus. Tieši tāpēc mūsu komandā vienmēr ir gaidīti talantīgi, mērķtiecīgi un spējīgi darbinieki,” stāsta B. Benčaks.

Faktu, ka darba sludinājumu saturs un veidols ir būtisks, apstiprina arī „CV-Online Latvia” mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa, norādot, ka viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē darba devēju tēlu, ir darba sludinājumi, tādēļ it īpaši mūsdienās, kad darba sludinājumu skaits arvien pieaug, ir būtiski pievērst un noturēt kandidātu interesi par savu uzņēmumu un pieejamajām vakancēm. Tomēr tikpat būtiski ir tādi faktori kā motivējošs atalgojums un papildu labumi, uzņēmuma atpazīstamība un laba reputācija, labas karjeras izaugsmes iespējas, kā arī saistoša uzņēmuma kultūra (vērtības un tradīcijas).

„Izpētot aptaujas rezultātus, redzam, ka 71% aptaujāto atzīmēja, ka apdrošinātājā BALTA vēlas strādāt tādēļ, ka šajā darbavietā ir motivējošs atalgojums un papildu labumi, kā arī tas ir pazīstams uzņēmums ar labu reputāciju, savukārt 50% minēja, ka būtiski ir tas, ka šajā vietā ir labas karjeras izaugsmes un saistoša uzņēmuma kultūra,” stāsta K. Roziņa, pieminot, ka ļoti būtisks un labs rādītājs ir tas, ka darbinieki, kas patlaban strādā konkrētajā darba vietā, var apgalvot, ka viņam ir labākais darba devējs Latvijā, jo tas pierāda, ka uzņēmumam darbinieka labsajūta ir primāra vērtība. „Par apdrošinātāju BALTA kā labāko darba devēju šogad balsoja 23% to respondentu, kuri nav strādājuši uzņēmumā, un 71% - to, kuri patlaban strādā BALTA,” – tā K. Roziņa.

"TOP darba devējs 2015" aptauju no 2015. gada 28. decembra līdz 2016. gada 27. janvārim veica  interneta personāla atlases uzņēmums  "CV-Online Latvia". Aptaujā kopumā šogad piedalījās 4088 respondentu. Aptaujas rezultātā tika noskaidroti populārākie un iekārojamākie uzņēmumi un iestādes, kurās darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt. Tika noskaidrots ne tikai labākais darba devējs, kurš ir iekārojamākā darbavieta, bet arī labākie darba devēji atsevišķos biznesa sektoros un reģionos.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 13 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2014.gadā PZU GRUPA apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,95 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:

Linda Reinfelde
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītājas pienākumu izpildītāja
Tel.: +371 26 456 444
E-pasts: linda.reinfelde@balta.lv

 

Arita Krūze
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības” projektu vadītāja
Tel.:+371 28 337 073
E-pasts: arita.kruze@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv