„Kur dabūt laimi un mīlestību?” jeb romantiskākie un intīmākie atlīdzību pieteikumi

15.02.2016

Kā izrādās, arī apdrošināšanas nozarē ik pa laikam ir iespējams izjust mīlestības un romantikas  noskaņas. Šo faktu apliecina apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa), kuras pieredzē ir saņemti lūgumi gan palīdzēt atrast laimi un mīlestību, gan atlīdzināt par gūtajām traumām romantiskos un intīmos brīžos.

Pēdējo gadu laikā apdrošinātājs BALTA ir saņēmis arī netipiskus atlīdzību pieteikumus ar romantisku vai intīmu noskaņu. Piemēram, vienā gadījumā klients informējis, ka atlīdzība viņam pienākas, jo traumēta kāda ļoti intīma vieta, līdz ar to, skaidrojot situāciju, klients teicis īsi un kodolīgi: „Nu kā, kas notika? Bērnu nebūs!” Līdzīgi gadījies vēl kādam kungam, kurš, piesakot atlīdzību, apdrošinātājam paziņojis, ka viņam ir intīmā polise un ka par šo negadījumu policijai neziņos, jo apdrošināšanas gadījums noticis kopā ar sievu.

„Apdrošinātāji ir palīdzīgās rokas sniedzēji saviem klientiem, un ir prieks apzināties, ka klienti mums patiešām uzticas un paļaujas, ka spēsim palīdzēt jebkurā situācijā, pat ja tā ir saistīta ar otro pusīti un kādu romantisku vai pat intīmu gadījumu. Prieks arī par to, ka cilvēki paļaujas uz mums arī situācijās, kad paši tikai vēl ir mīlestības meklējumos. Protams, nodrošināt atlīdzību par neiegūto laimi un mīlestību mēs nevaram, bet atbildēt uz jautājumu „Kur dabūt laimi un mīlestību?” mēs spējam. Šādi gadījumi apdrošināšanas ikdienā nav bieži, bet bez atbildes mēs neatstājam nevienu zvanītāju, tādējādi esam piedzīvojuši dažādas interesantas sarunas ar saviem klientiem, kuriem ir veselīga dzīves uztvere un laba humora izjūta,” norāda BALTA apdrošināšanas atlīdzību zvanu centra vadītāja Maija Cvetkova. 

Apdrošinātāja pieredzē nereti ir bijuši arī citi jautri gadījumi, kad klients savās atbildēs piesauc savu otro pusīti. Piemēram, uz BALTA pārstāves jautājumu „Jūsu automašīnas reģistrācijas numurs ir kā „Guntis, Linda”?” klients atbildēja: „Linda ir mana sieva, bet tas Guntis gan man nepatīk!” Savukārt citā gadījumā, atbildot uz jautājumu - vai transporta līdzekli negadījuma brīdī ir vadījis pats klients, viņš atbildējis: „Es savu mašīnu tāpat kā sievu nevienam citam neuzticu!”

Interesantā veidā beigusies arī kāda telefonsaruna ar klientu par viņa un apdrošināšanas sabiedrības sadarbību un veiksmīgajām attiecībām, kad viņš pateicības un prieka pilns klienta apkalpošanas centra pārstāvei paziņojis: „Paldies, ka vismaz jūs nekrāpāt mani!”

 

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 13 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2014.gadā PZU GRUPA apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,95 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:

 Linda Reinfelde

BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītājas pienākumu izpildītāja
Tel.: +371 26 456 444
E-pasts: linda.reinfelde@balta.lv

 

Arita Krūze
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības” projektu vadītāja
Tel.:+371 28 337 073
E-pasts: arita.kruze@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?
Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. 

Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv